Firmast

ETTEVÕTTEST


 24a.lv on mööbli hüpermarket internetis. Läti turul tegutseme juba kümme aastat, pakkudes laialdast kvaliteetse mööbli valikut mitmesugustes hinnakategooriates – ökonoomsest kuni luksusklassini. Meie klientidel on valik – osta mööblit internetikaupluses ja saada see kiiresti kätte koduuksel, või tulla meie salongi Riias, Vagonu tänaval 19/21, vaadata kohapeal kogude näidiseid ja saada kutseliste asjatundjate konsultatsioone.


Kauba valik
24a.lv laialdases valikus on mööblit külalistoa, magamistoa, köögi, eeskoja, lastetoa, büroo ja mitte ainult nende jaoks. Meie meeskond külastab regulaarselt maailma parimaid mööblinäitusi, et olla kursis ala trendidega ja hõlmata neid oma kogudesse. Omakorda vahetud koostöölepingud suurimate mööbli tootjatega – Itaaliast kuni Hiinani – lubavad tagada parimad hinnad. Me teeme kõik, et Teile oleks kättesaadav kvaliteetne mööbel jõukohaste hindade eest ja et ei peaks üle maksma vahendajate teenuste või kalli kaubanduspinna rendi eest.
Internetikaupluses 24a.lv leiate mööblit maailmaklassi tootjatelt: WAJNERT, STOLWIT New Elegance, SZYNAKA, BOGFRAN, BRW, BENIX, WERSAL, HALMAR, SIGNAL, ELTAP, PIASKI, LASKI, INTERMEBLE..


Garantii
Me valime hoolikalt koostöö partnereid, seetõttu oleme veendunud pakutava kauba kvaliteedi suhtes. Igal kaubal on kaheaastane garantii (üksikutel büroomööblitel on garantiitähtaeg isegi kuni viis aastat).